KONTAKTNÍ LEPIDLO - KL BSSA 17,3 kg

Kód: KL-BSSA-17
4 300 Kč –9 %
KONTAKTNÍ LEPIDLO - KL BSSA 17,3 kg
4 300 Kč –9 % 3 900 Kč 4 719 Kč včetně DPH

BSSA 17 je speciálně vytvořené velmi silné vysokoteplotní lepidlo vhodné prolepení různých materiálů. Lepidlo je vhodné pro použití v průmyslových odvětvích jako truhlářství, výroba nábytku, lepení vysokotlakých laminátů, okližování hran,lepení textilii apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poctiví truhláři, stolaři i podlaháři - můžete ušetřit až 75 % času na zakázkách a nesnížit kvalitu! 

 

S tímhle se denně setkávají poctiví a tvrdě pracující truhláři, podlaháři a stolaři (a pokaždé je to jednak štve, a jednak je jim to líto). Chtějí pracovat na zakázkách kvalitně, zodpovědně a pečlivě. Ale musí pracovat taky hodně rychle, zákazníci na ně jsou nepříjemní a pořád se ptají, kdy už to bude…

A tohle ještě není všechno - kromě snahy udělat zakázku co nejlépe a co nejrychleji, je tu ještě ten druhý problém - odmítání zakázek. A ten špatný pocit, když musíte lidem říct, že na ně máte čas až za půl roku... A už jste si na to zvykli - ale příjemné Vám to není.

 

Ale co se s tím dá dělat … ?

Protože jste na téhle stránce, tak hledáte řešení, jak zakázky dělat rychleji a nesnížit kvalitu. O Kontaktním lepidle jste nejspíše už slyšeli (není to novinka letošního roku, ale léty a praxí ověřená věc).

Možná Vás ani nenapadlo tohle řešit, protože jste zvyklí na to, jak to děláte teď - dát lepidlo, zasvorkovat, odejít od toho a začít dělat jinou zakázku (která taky hoří).

Sehnat pracovité a poctivé dělníky je dneska peklo. Ale ty zakázky se kupí, lidi volají a Vy nestíháte. A jste zavalení prací tak, že musíte odmítat lidi. Nebo (a to dělá opravdu spousta lidí ve Vaší situaci) pracujete do večera, od 5 hodin jste na nohou a víkendy prakticky neznáte. 

Přesně takové problémy řeší spousta podlahářů, truhlářů, stolařů - povolání, kde potřebujete, aby byla práce kvalitně odvedená, aby to drželo a ideálně abyste se na “místo činu” nemuseli vracet kvůli nějaké reklamaci.. třeba: “ono to nedrží” a “trochu se nám to tu odchlipuje” a podobné …

 
A protože vím, že nemáte moc času, tak přejdu rovnou k věci:

Hledal jsem pro Vás způsob, který extrémně zrychluje práci na zakázkách a zároveň usnadňuje plánování výroby.

Už jsem to zmínil výše - je to v lepidle a v čekání na přilepení. 

 A jo, našel jsem. 

 

Lepidlo, které bude opravdu 100% držet a nerozlepí se ani po několika letech a při změně teplot by mělo být samozřejmostí, pokud chcete dělat kvalitní práci a nechcete se vracet na reklamace (a mít nespokojené zákazníky)
 

 

SPRÁVNÉ LEPIDLO = KONTAKTNÍ LEPIDLO:

 

 • extrémně pevné a rychlé - během několika vteřin přilepíte dřevo, papír, lamino, dřevotřísku, sádrokarton i beton tak pevně, že už to od sebe neodlepíte
 • na zakázkách ušetříte mraky času (až 75%) = budete mít víc času na další zakázky (nebo na rodinu, nebo na pivko s kamarády)
 • Vaši zákazníci budou spokojenější, protože Vám to nebude trvat tak dlouho a budou Vás doporučovat dál, protože jste nejrychlejší a nejlepší = skvělá reklama zadarmo
 • nemusíte dělat práci navíc - nemusíte používat svorky ani zátěže ani nemusíte čekat, až budou díly opravdu přilepené
 • uvolníte si místo v hlavě - protože budete moct pracovat na jedné zakázce od začátku do konce v kuse, místo skákání mezi různými zakázkami a mít jich rozdělaných třeba 10 
 • neriskujete, že si s nalepenými díly omylem pohnete, nebo že se to samo o kousíček posune - jak to tam dáte, tak to už zůstane napořád a Vy můžete pracovat dál
 • můžete na jedné zakázce pracovat od začátku do konce bez dlouhého čekání na vytvrzení lepidla
 • podlahy můžete nalepit a hned po nich můžete chodit (např. olištovat, dát prahy, vymalovat, stěhovat nábytek, …) - zakázku tedy dokončíte mnohem dřív!
 • skříňky do kuchyně můžete začít lepit v ten stejný den, jako skončíte - žádné přeskakování mezi zakázkami
 • co přilepíte, to už se nehne - hned napoprvé to uděláte dobře a máte vystaráno
 • méně reklamací - lepidlo spolehlivě drží i po několika letech. Méně reklamací = spokojenější zákazníci = reklama zadarmo

 

A kdo jsem já, že Vám takhle radím? 

Jmenuji se Jan Salibor a ze všeho nejvíc mám rád, když se práce dělá efektivně a kvalitně. Odfláknuté věci mě štvou a uráží. A to stejné je s efektivitou - nechci něco dělat 2x déle, jen proto, že se to tak “dělalo vždycky”. A co mě ještě štve je plýtvání lidskou prací, hlavně tou manuální.

A proto jsem začal dovážet Kontaktní lepidla, která dokážou pomoct zrychlit a ulehčit práci a nesnížit kvalitu, leckde ji i dokázala zvýšit.

Rozhodl jsem se pomáhat časově vytíženým truhlářům, podlahářům a stolařům, kteří trpěli tím stejným problémem.

 

 

... Tolik za lepení zakázek právě teď (bohužel) platí většina poctivých a těžce pracujících řemeslníků:


Většina stavebnických velkoobchodů Vám prodá a doporučí lepidlo (na které mají největší marži nebo jim přebývá ve skladu) a protože u nich nakupujete i ostatní materiál, tak ho vezmete a neřešíte to - je to rychlejší a snazší. Tomu rozumím.

 

 1. Klasické pomalu schnoucí lepidlo, se kterým musíte svorkovat, dávat zátěže a čekat třeba i 24 hodin je levnější jen zdánlivě. Zaplatíte za něj totiž svojí prací navíc - a ta něco stojí. A ne málo.
 2. Musíte ho umět nanést přesně takové množství, aby se díly přilepily, ale ne zase moc, aby lepidlo nikde nevylezlo a nemuseli jste ho ořezávat nebo jste dokonce zakázku museli dělat znovu. Po několika letech praxe je to hračka - ale brigádníkovi byste to svěřit úplně nemohli. 
 3. Musíte díly pak zasvorkovat nebo zatížit, aby zůstaly tam, kde je chcete mít. To je práce navíc. Musíte se soustředit, musíte díly také někam uskladnit, kde do nich nikdo omylem nestrčí a svorky nerozhodí.
 4. Musíte čekat, až díly zaschnou a nemůžete na zakázce pracovat dál. Musíte přejít na jinou zakázku, jiné nářadí, nástroje, úplně něco jiného - to Vám bere mnohem víc pozornosti, než by se mohlo zdát. Dnes je už vědecky dokázáno, že přeskakovat mezi úkoly není efektivní, protože i když tělo dělá novou činnost, velká část mozku stále “pracuje” na tom starém úkolu.
 5. Čekání na zaschnutí si dokážete ospravedlnit tím, že stejně máte další zakázky. Co kdybyste je ale neměli? Co kdybyste mohli vzít jenom jednu zakázku a mohli pracovat jenom na jedné zakázce najednou? Najednou čekání 24 hodin na zaschnutí nějakého dílu nedává smysl.
 6. Pokud tohle spočítáme na hodiny týdně, kolik myslíte že by to bylo? 10? 20? Teď to vynásobte svojí hodinovou mzdou, kterou si skutečně zasloužíte. Ne tu, kterou si účtujete. Tu, kterou si za to zasloužíte. Ta je statisticky o 27% vyšší, než si řemeslníci účtují.

 

Spousta řemeslníků dnes ještě používá starý systém lepení - buď nevěří, že to může skutečně držet, když je to “nové” a když je to tak rychlé... nebo mají prostě moc práce, aby tohle řešili a neumí si představit, že by to šlo dělat i rychleji.

 

Drsná pravda: Sami sebe okrádají o peníze, čas a energii.
 

Další část řemeslníků už přišla na to, že kontaktní lepidlo jim ušetří čas na zakázkách a tím pádem ten získaný budou moct využít na něco jiného. Na další zakázku, na čas s rodinou, na spánek a odpočinek .. Ani ti ale nemají vyhráno.

Za 17 Kg kontaktního lepidla často truhláři platí i 6.000,- Kč, a to jen proto, že neměli čas a energii hledat levnější variantu.

Ale Vy tolik platit nemusíte. Mám pro Vás totiž ještě levnější řešení - a Vy za něj nemusíte zaplatit ani 6.000 Kč. Ani 5.000 Kč.

 

Právě teď můžete 17,3kg kontaktního lepidla získat za 3.900 Kč.

 • Neuvěřitelně kvalitní Kontaktní lepidlo, bečka 17,3 Kg  
 • ZDARMA super rychlá doprava do 2 pracovních dnů 

 

 

A protože vím, jak moc se trápíte, tak pro Vás mám ještě tento bonus:

 • návod na první použití Kontaktního lepidla (500,- Kč)
 • Odborník na telefonu: získáte možnost kdykoliv mi zavolat - rád Vám poradím, co budu moct ze svých vlastních zkušeností i ze zkušeností ostatních truhlářů, podlahářů, stolařů a dalších řemeslníků, kterým jsem už pomohl (1.000,- Kč)

 

Celková hodnota bonusů:

1500 Kč - cena pro Vás: k objednávce ZDARMA!

 

 

 

 

A ještě k tomu navíc mám jeden slib.

 

Pokud objednáte a vyzkoušíte Kontaktní lepidlo z této stránky, dostanete od nás na první nákup něco navíc. Je to garance, že nepřijdete o své peníze, pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete lepidlo vrátit.. 

Za kvalitou lepidla si stojím a za celou dobu výroby jsem neměl jedinou reklamaci na kvalitu lepidla. Jediná reklamace, kterou jsem měl, byla na hadici, která od lepidla vedla. Na kvalitu lepidla, pevnost, teplotní stálost - nikdy.

 

Ale aby to nebyly jenom plané kecy:

Garantuji, že pokud lepidlo nesplní Vaše očekávání a nebude lepit tak, jak slibuji výše - nechci Vaše peníze a vrátím Vám je zpět. Lepidlu tak věřím, že si mohu dovolit toto slibovat. 

 

Jednoduše řečeno: Pokud Vám lepidlo nepomůže zrychlit práci na zakázkách a nebude pořádně držet - nechci Vaše peníze a vrátím Vám je. 

Nákupem od mě tedy NIC NERISKUJETE. 
 

 

Jan Salibor, Kontaktní lepidla

 

P.S.: Pokud už nechcete čekat, až zaschne lepidlo a chcete dělat zakázky rychleji se stejnou (nebo větší) kvalitou a chcete domů chodit méně vyčerpaní - objednejte si Kontaktní lepidlo z této stránky. Nic neriskujete. Když nebudete spokojení a lepidlo Vám nebude vyhovovat a nepomůže Vám se zakázkami, můžete nám načatou bečku poslat zpět a my vám vrátíme peníze. 

 

P.P.S.: Pokud této nabídky teď hned nevyužijete, uvědomte si, že jste to Vy, kdo zdržuje Vaše zakázky. Máte řešení na dosah a pokud ho nevyužijete a aspoň to nezkusíte, ubíráte sobě drahocený čas, který byste mohli strávit s rodinou nebo s přáteli, nebo na dalších zakázkách a nemuseli byste zklamávat své zákazníky.

 

     ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 

BSSA 17 je speciálně vytvořené velmi silné vysokoteplotní lepidlo vhodné prolepení různých materiálů. Lepidlo je vhodné pro použití v průmyslových odvětvích jako truhlářství, výroba nábytku,lepení vysokotlakých laminátů, okližování hran,lepení textilii apod.

 

INSTRUKCE: Před použitím dobře protřepejte. Povrch musí být očištěn od prachu a nečistot. Naneste jednotnou vrstvu lepidla rovnoměrně na lepený povrch. Sprejujte obě plochy materiálu určeného k lepení; jednu plochu vertikálně a druhou horizontálně. Nechte lepidlo zavadnout přibližně 2 až 3 minuty potom přiložte lepené plochy k sobě. Vždy udržujte plechovku ve vzpřímené pozici a držte rovnoběžně k podkladu. Pokrytí nástřiku se může měnit v závislosti na materiálu, který je lepen. Spojte důkladně plochy a pevně je k sobě stlačte . Doporučuje se použít válec k použití stejného tlaku po celé ploše pro dosažení maximální lepivé síly nebo lisovacího zařízení.

 

ČIŠTĚNÍ: Použijte CITRUS IDEAL CCAR Adhesive Remover (odstraňovač lepidla).

 

VAROVÁNÍ: Nepropichujte nebo nepalte plechovku. Nevystavujte horku nebo neskladujte při teplotách nad 49°C. Optimální teplotní rozmezí pro použití je od 15 do 38°C. Nižší teploty mohou ovlivnit kvalitu lepeného spoje. Držte z dosahu dětí. Zabraňte přímému kontaktu s kůží nebo vdechování výparů. Může způsobit podráždění. Pokud přijde produkt do kontaktu s kůží nebo s očima a vyvolá podráždění, opláchněte místo vodou a vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Pokud vdechnutí způsobí podráždění, přemístěte jedince na čerstvý vzduch. Úmyslné nesprávné použití může být škodlivé, nebo smrtelné.

 

SK ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BSSA 17 je špeciálne vytvorené veľmi silné vysokoteplotné lepidlo vhodné pre lepenie rôznych materiálov. Lepidlo je vhodné pre použitie v rôznych priemysloch ako stolárstvo, výroba nábytku, lepenie vysokotlakových laminátov, okližování hrán, textilii apod.

 

INŠTRUKCIE: Pred použitím dobre pretrepte. Povrch musí byť očistený od prachu a nečistôt. Naneste jednotnú vrstvu lepidla rovnomerne na lepený povrch. Sprejujte obe plochy materiálu určeného na lepenie; jednu plochu vertikálne a druhú horizontálne. Nechajte lepidlo zavädnúť do doby, na ktorom nebude žiadny lepivý obtlačok (približne 2 až 3 minúty). Vždy udržujte plechovku vo vzpriamenej polohe a držte rovnobežne k podkladu. Pokrytie nástreku sa môže meniť v závislosti od materiálu, ktorý je lepený. Spojte poriadne plochy a pevne ich k sebe stlačte. Odporúča sa použiť valec na použitie rovnakého tlaku po celej ploche pre dosiahnutie maximálnej lepivé sily alebo lisovacieho zariadenia.

 

ČISTENIE: Použite CITRUS IDEAL CCAR Adhesive Remover (odstraňovač lepidla)

 

VAROVANIE: Neprepichujte alebo nespaľujte plechovku. Nevystavujte teplu alebo neskladujte pri teplotách nad 49°C. Optimálne teplotné rozmedzie pre použitie je od 15 do 38°C. Nižšie teploty môžu ovplyvniť kvalitu lepeného spoja. Držte z dosahu detí. Zabráňte priamemu kontaktu s pokožkou alebo vdychovaní výparov. Môže spôsobiť podráždenie. Ak príde produkt do kontaktu s pokožkou alebo s očami a vyvolá podráždenie, opláchnite miesto vodou a vyhľadajte okamžite lekársku pomoc. Ak vdýchnutie spôsobí podráždenie, premiestnite jedinca na čerstvý vzduch. Úmyselné nesprávne použitie môže byť škodlivé, alebo smrteľné.

 

DE ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BSSA 17 ist speziell sehr starke Hochtemperaturkleber geeignet für die Verklebung unterschiedlicher Materialien erstellt. Der Klebstoff ist geeignet für den Einsatz in Branchen wie Tischlerei, Möbel, Kleben Hochdrucklaminate, Kantenanleimaggregat Stoff etc.

 

ANLEITUNG: Vor Gebrauch gut schütteln. Die Oberfläche muss frei von Staub und Schmutz. Eine einheitliche Schicht von Klebstoff gleichmäßig auf  der Oberfläche. Tragen Sie zwei Oberflächen des Materials für die Verklebung; einzigen Bereich vertikal und die andere horizontal. Lassen Sie den Kleber trocken für ca. 2-3 Minuten, dann fügen Sie die Oberflächen geklebt. Halten Sie die Dose aufrecht halten und parallel zum Substrat. Abdecken der Injektion kann je nach dem Material, das geklebt. Kontaktieren Oberflächen gründlich und fest drücken sie zusammen. Es wird empfohlen, eine Rolle zu verwenden, um den gleichen Druck über die gesamte Oberfläche aufzubringen, um eine maximale Haftkraft oder der Anpresseinrichtung zu erreichen.

 

REINIGUNG: Verwenden Sie die CITRUS IDEAL CCAR Adhesive Remover (Klebstoff-Entferner).